Аналізатор якості молока FoodScan
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M5195517
 
Способи оплати: Готівкою на нашу карту Банку, Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Самовивіз, Доставка транспортною компанією, Нова Пошта

Опис Аналізатор якості молока FoodScan

Аналізатор твердих і в'язких молочних продуктів FoodScan – це швидкий, точний і простий у використанні прилад для аналізу сиру, сухої сироватки, масла, йогурту та інших молочних продуктів. Він точно вимірює різні параметри, включаючи жир, білки, вологу і сіль. Прилад вимагає мінімальної підготовки проб і видає результати всього за 50 секунд. Це обладнання для сиру може бути встановлено в цеху поряд з виробничою лінією, що дозволяє негайно вносити зміни у виробничий процес, або в лабораторії. Для роботи з приладом необхідно помістити в обладнання чашку з репрезентативним зразком, вибрати аналізований сирний продукт, через 50 секунд і результат аналізу з'явиться на екрані. У стандартній комплектації прилад налаштований для аналізу сирів і основних молочних продуктів. Для аналізу специфічних продуктів можливе розширення та доповнення стандартних калібрувань під індивідуальні завдання.
Аналітичні рішення Foss втілені в FoodScan засновані на методі спектроскопії в близькому діапазоні, дозволяє вимірювати точний зміст різних компонентів, таких як жир, білок, вологість і сіль у твердих і м'яких сирах, сирних виробах, вершковому маслі, плавлених сирках та інших молочних продуктах.
Прилад FoodScan володіє більш високою точністю і повторюваністю в порівнянні з попередніми моделями. Він створений з використанням ближньої інфрачервоної спектроскопії, цей принцип є визнаним у світовій практиці аналізів харчової продукції. Стандартний тест молодого сиру на обладнанні, щодня проводиться оператором, дозволяє переконатися, що FoodScan справний і видає точний результат.
Сфери застосування:
- перевірка вхідної сировини;
- підтримка контролю технологічних процесів на виробничих лініях;
- контроль кінцевих сирних продуктів.
Купити аналізатор якості молока FoodScan можна, оформивши замовлення через корзину або звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Вагове обладнання, лабораторне обладнання, контрольно-вимірювальні прилади - ВКФ Промсервіс
(основний офіс)

58005, Україна, Чернівецька, Чернівці, Череповецька, будинок 17

Види діяльності

Компанія "Промсервіс" займається кількома напрямками діяльності, основним з яких є реалізація промислового обладнання і систем вимірювання ваги для харчової та переробної промисловості, а також:

- розробка і впровадження безоператорних систем прийому та обліку сільськогосподарської продукції;
- виготовлення автомобільних і промислових електронних ваг;
- реконструкція і модернізація механічних ваг;
- поставка лабораторного обладнання для зернової промисловості (автоматичні пробовідбірники зерна, аналізатори зерна, вологоміри зерна, млини, сепаратори);
- виготовлення бункерних ваг, дозаторів;
- продаж трубопровідної арматури;
- розробка і впровадження систем контролю доступу та відеоспостереження на підприємствах;
- розробка систем обліку на основі 1С: Бухгалтерії.

Підприємство встановило і впровадило більше 120-ти проектів зі створення автоматизованих ваговимірювальних комплексів, будівництва вагонних і автомобільних ваг, автоматизації процесу зважування та прийому сировини.

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create