Аналізатор якості молока MilkoScan FT2

Аналізатор якості молока MilkoScan FT2
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M5195505
 
Способи оплати: Готівкою на нашу карту Банку, Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Самовивіз, Доставка транспортною компанією, Нова Пошта

Опис Аналізатор якості молока MilkoScan FT2

MilkoScan FT2інфрачервоний аналізатор якості молока і молочних продуктів. Цей універсальний аналізатор молока сприйняв основні переваги сімейства інструментів MilkoScan і удосконалив їх, щоб отримати найбільш універсальний і надійний прилад з лінійки MilkoScan. MilkoScan FT2 є ідеальним аналітичним рішенням для молочних заводів, які потребують надійний, швидкий, точний аналіз з мінімумом обробки проб.
Підготовка проби легка, так як багато в'язких зразків не вимагають розведення до аналізу і витрат на вибірку. Автоматичний потік системи і нуль-параметр функції забезпечують надійні та стабільні результати.
У MilkoScan FT2 аналізуються основні компоненти продукту - все відразу. Вимірювання температури замерзання, електропровідність - це нова функція для молокозаводів, аналізу сирого молока. Готові калібрування дозволяють одночасний аналіз основних параметрів у більшості сировини, проміжної і готової молочної продукції. Ці калібрування можуть передаватися від одного інструменту до іншого і які засновані на великих FOSS Фур'є-база даних, що накопичується протягом більш ніж 10 років.
Технологія. У MilkoScan FT2 є FTIR (ІК-Фур'є-спектроскопія) інтерферометра, який сканує в середній інфрачервоній області спектра.
Інфрачервона Фур'є-спектроскопія (FTIR). MilkoScan FT2 використовує аналіз на базі ІЧ Фур'є-спектроскопії (FTIR). Він сканує весь інфрачервоний спектр, дозволяючи вимірювати нові параметри навіть у складних молочних продуктах. Завдяки стандартизації всіх інструментів FTIR калібрування можуть передаватися без втрати точності.
Вимірювані компоненти:
- в молоці: Жир, Білок, Лактоза, Загальна кількість сухих речовин, СЗМЗ, Лимонна Кислота, Зміна точки замерзання, Сечовина, Казеїн, Щільність, Тітруемая Кислотність, Вільні Жирні Кислоти;
- у вершках: Жир, Білок, Сухі речовини, СОМО;
- в концентрованому молоці: Жир, Сухі речовини, СОМО;
- в дитячому харчуванні: Жир, Сухі речовини, СОМО;
- у йогуртах та інших ферментованих молочних продуктах: Глюкоза, Фруктоза, Лактоза, Сахароза, Вуглеводи, Жир, Білок, Сухий. в-ва, СЗМЗ, Молочна кислота;
- у неферментированном йогурті: Глюкоза, Фруктоза, Лактоза, Сахароза, Вуглеводи, Жир, Білок, Сухі речовини, СОМО;
- в десертах і морозиві: Глюкоза, Фруктоза, Лактоза, Сахароза, Загальні Вуглеводи, Жир, Білок, Сухі речовини, СОМО;
- в сирах: Жир, Білок, СЗМЗ, Сіль;
- в рідкій сироватці: Жир, Білок, Лактоза, СОМО;
- в концентрованій сироватці: Жир, Білок, Лактоза, СЗМЗ, Загальна кислотність;
- у сирних сирках: Жир, Білок, Сухі речовини, СОМО;
- в соках і меді: Глюкоза, Фруктоза, Лактоза, Сахароза, Загальні Вуглеводи, Сухі речовини, Яблучна кислота, Лимонна кислота.
Гнучкість протягом всього процесу. Усе більш витончені смаки споживачів і неослабний ціновий тиск вимагають гнучкості у ваших аналітичних операціях і прагнення тримати виробництво відповідно до мінливих вимог. Надійна насосна система MilkoScan FT2 допомагає скоротити витрати, дозволяючи перевірити більше різних продуктів, включаючи зразки високої в'язкості, безпосередньо, без необхідності в пробній підготовці. Це також спрощує проведення вимірювань виробничим персоналом.
Програмне забезпечення FOSS Integrator. Потужна програмна платформа Foss Integrator дозволяє поліпшити контроль завдяки відстежуваності вимірів, що відповідають зростаючим потребам у документації. Поєднуючи величезну кількість програмних функцій з широким спектром форматів даних, ви отримуєте необхідні дані у правильному форматі.
Купити аналізатор якості молока MilkoScan FT2 можна, оформивши замовлення через корзину або звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Вагове обладнання, лабораторне обладнання, контрольно-вимірювальні прилади - ВКФ Промсервіс
(основний офіс)

58005, Україна, Чернівецька, Чернівці, Череповецька, будинок 17

Види діяльності

Компанія "Промсервіс" займається кількома напрямками діяльності, основним з яких є реалізація промислового обладнання і систем вимірювання ваги для харчової та переробної промисловості, а також:

- розробка і впровадження безоператорних систем прийому та обліку сільськогосподарської продукції;
- виготовлення автомобільних і промислових електронних ваг;
- реконструкція і модернізація механічних ваг;
- поставка лабораторного обладнання для зернової промисловості (автоматичні пробовідбірники зерна, аналізатори зерна, вологоміри зерна, млини, сепаратори);
- виготовлення бункерних ваг, дозаторів;
- продаж трубопровідної арматури;
- розробка і впровадження систем контролю доступу та відеоспостереження на підприємствах;
- розробка систем обліку на основі 1С: Бухгалтерії.

Підприємство встановило і впровадило більше 120-ти проектів зі створення автоматизованих ваговимірювальних комплексів, будівництва вагонних і автомобільних ваг, автоматизації процесу зважування та прийому сировини.

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create