Ваги для тварин

 

В данній рубриці пропонуємо купити ваги для зважування тварин. Ваги для зважування тварин реалізує наша компанія «Промсервіс». Вони складаються із платформи рифленої, яка є вантажоприймальною, також наявна огорожа. Ваги мають два входи. Також присутні 4 тензометричні датчики, які мають достатньо високий рівень захисту. Наші вагові установки є надзвичайно надійними, зручними. Вони є надзвичайно простими у використанні. В сільському господарстві дуже важливо відстежувати вагу тварин. Це дозволяє робити висновок про їх здоров'я і контролювати приріст маси тіла при відгодівлі. Залежно від виду тваринництва використовуються різні види вимірювальних приладів. Найбільш затребувані в Україні ваги для  тварин великих розмірів. Їх застосовують в скотарстві, конярстві, при розведенні свиней, кіз і овець.

 
 
 
 

Ваги є стабільними у показаннях. Ми працюємо по всій території України, а також приймаємо замовлення із країн СНД.  Також надаємо гарантійне обслуговування.

 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Вагове обладнання, лабораторне обладнання, контрольно-вимірювальні прилади - ВКФ Промсервіс
(основний офіс)

58005, Україна, Чернівецька, Чернівці, Череповецька, будинок 17

Види діяльності

Компанія "Промсервіс" займається кількома напрямками діяльності, основним з яких є реалізація промислового обладнання і систем вимірювання ваги для харчової та переробної промисловості, а також:

- розробка і впровадження безоператорних систем прийому та обліку сільськогосподарської продукції;
- виготовлення автомобільних і промислових електронних ваг;
- реконструкція і модернізація механічних ваг;
- поставка лабораторного обладнання для зернової промисловості (автоматичні пробовідбірники зерна, аналізатори зерна, вологоміри зерна, млини, сепаратори);
- виготовлення бункерних ваг, дозаторів;
- продаж трубопровідної арматури;
- розробка і впровадження систем контролю доступу та відеоспостереження на підприємствах;
- розробка систем обліку на основі 1С: Бухгалтерії.

Підприємство встановило і впровадило більше 120-ти проектів зі створення автоматизованих ваговимірювальних комплексів, будівництва вагонних і автомобільних ваг, автоматизації процесу зважування та прийому сировини.

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create