Млинове обладнання

 

В данній рубриці пропонуємо придбати різноманітне млинове обладнання, а також 1С Зернотік. При розробці і виготовленні агрегатів для млинів використовуються деталі, елементи з нержавіючої сталі, високоміцного чавуну і високоякісних полімерних матеріалів. Представниками сучасних машин для збагачення рудної сировини є млини мокрого самоподрібнення (ММС) та полусамоізмельченія (ММПС), кульової конструкції з розвантаженням через решітку (МШР) і з центральною розвантаженням (МШЦ), млини стрижневі (МСЦ). Наша країна багата на корисні копалини, що видобуваються і переробляються для проведення подальших дій. Переробка сировини - це складний технологічний процес, який здійснюється в кілька етапів.

 
 
 
 
 
 
 
 

В інтернет-магазині "Промсервіс" вам запропонують широкий асортимент продукції за доступними цінами, високу якість товарів і гнучкі умови оплати. Всі товари відповідають високим стандартам і мають гарантію від 12 до 24 місяців. Компанія реалізує свою продукцію по всій території України.

 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Вагове обладнання, лабораторне обладнання, контрольно-вимірювальні прилади - ВКФ Промсервіс
(основний офіс)

58005, Україна, Чернівецька, Чернівці, Череповецька, будинок 17

Види діяльності

Компанія "Промсервіс" займається кількома напрямками діяльності, основним з яких є реалізація промислового обладнання і систем вимірювання ваги для харчової та переробної промисловості, а також:

- розробка і впровадження безоператорних систем прийому та обліку сільськогосподарської продукції;
- виготовлення автомобільних і промислових електронних ваг;
- реконструкція і модернізація механічних ваг;
- поставка лабораторного обладнання для зернової промисловості (автоматичні пробовідбірники зерна, аналізатори зерна, вологоміри зерна, млини, сепаратори);
- виготовлення бункерних ваг, дозаторів;
- продаж трубопровідної арматури;
- розробка і впровадження систем контролю доступу та відеоспостереження на підприємствах;
- розробка систем обліку на основі 1С: Бухгалтерії.

Підприємство встановило і впровадило більше 120-ти проектів зі створення автоматизованих ваговимірювальних комплексів, будівництва вагонних і автомобільних ваг, автоматизації процесу зважування та прийому сировини.

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create