Автомобільні ваги

 

В данній рубриці пропонуємо ваги автомобільні купити. Ваги для зважування автомобілів - це спеціальні системи, призначенням яких є вимірювання ваги вантажу, що перевозиться автомобільним транспортом. Таке вимірювання відбувається шляхом зважування завантаженого і порожнього транспорту, а потім відніманням від першого показника другий. В результаті отримується вага вантажу. Також автомобільні ваги застосовуються для перевірки відповідності законодавству України, а саме вимог осьового і колісного навантаження автотранспорту шляхом вимірювання ваги в динаміці чи статиці. Найпоширенішим місцем використання автомобільних ваг є різноманітні галузі промисловості, де постійно потребується вимірювання ваги транспортного засобу, завантаженого сировиною: гірничодобувна промисловість, металургія, будівництво і т. д.

 
 
 
 

В асортименті представлені автомобільні та промислові ваги нашого виробництва, а саме: - автомобільні ваги Зевс-авто; - автомобільні ваги «Скіф-АТБ»; - підкладні автомобільні ваги; - автомобільні ваги колейного типу, а також модернізовані. Автомобільні ваги - зручне вагове обладнання, яке допоможе будь-якому підприємству вести облік і контроль вантажів, що відпускаються та приходять. Пропонуємо лояльні та гнучкі умови співпраці, систему знижок, а також доставку по Україні та країнах СНД.

 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Вагове обладнання, лабораторне обладнання, контрольно-вимірювальні прилади - ВКФ Промсервіс
(основний офіс)

58005, Україна, Чернівецька, Чернівці, Череповецька, будинок 17

Види діяльності

Компанія "Промсервіс" займається кількома напрямками діяльності, основним з яких є реалізація промислового обладнання і систем вимірювання ваги для харчової та переробної промисловості, а також:

- розробка і впровадження безоператорних систем прийому та обліку сільськогосподарської продукції;
- виготовлення автомобільних і промислових електронних ваг;
- реконструкція і модернізація механічних ваг;
- поставка лабораторного обладнання для зернової промисловості (автоматичні пробовідбірники зерна, аналізатори зерна, вологоміри зерна, млини, сепаратори);
- виготовлення бункерних ваг, дозаторів;
- продаж трубопровідної арматури;
- розробка і впровадження систем контролю доступу та відеоспостереження на підприємствах;
- розробка систем обліку на основі 1С: Бухгалтерії.

Підприємство встановило і впровадило більше 120-ти проектів зі створення автоматизованих ваговимірювальних комплексів, будівництва вагонних і автомобільних ваг, автоматизації процесу зважування та прийому сировини.

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create