Аналізатори зерна

 

Обирайте аналізатори зерна в данній рубриці. Варто аналізатор зерновий купити від компанії "Промсервіс", який використовується для проведення експрес аналізу різних видів харчових продуктів та харчової сировини. Даний прилад допомагає визначити масові частки вологи, протеїну, жиру, клітковини, крохмалю та ін. компонентів у пробах зернових і олійних культур, комбікормів та інших речовин шляхом вимірювання оптичних характеристик спеціально підготовлених проб (розмел) аналізованої речовини в ближній інфрачервоній області спектра. Завдяки унікальним особливостям, аналізатор має неперевершені можливості в області швидкого і точного контролю якості продукції. Простота експлуатації і висока швидкість аналізу роблять цей прилад незамінним в роботі будь-якій лабораторії.

 
 
 
 
 
 
 

Застосовується для контролю якості всіх видів злаків, олійного насіння, солоду; комбікормів; сирів, сиру та інших молочних продуктів; масел і жирів; готової продукції: хліба, хлібобулочних і кондитерських виробів; овочів і фруктів, сухофруктів. Аналізатор зерновий купити ви можете на сайті, обравши потрібну модель та заповнивши заявку. За деталями телефонуйте за контактними номерами. 

 

Фільтр

Показати з ціною
від

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Вагове обладнання, лабораторне обладнання, контрольно-вимірювальні прилади - ВКФ Промсервіс
(основний офіс)

58005, Україна, Чернівецька, Чернівці, Череповецька, будинок 17

Види діяльності

Компанія "Промсервіс" займається кількома напрямками діяльності, основним з яких є реалізація промислового обладнання і систем вимірювання ваги для харчової та переробної промисловості, а також:

- розробка і впровадження безоператорних систем прийому та обліку сільськогосподарської продукції;
- виготовлення автомобільних і промислових електронних ваг;
- реконструкція і модернізація механічних ваг;
- поставка лабораторного обладнання для зернової промисловості (автоматичні пробовідбірники зерна, аналізатори зерна, вологоміри зерна, млини, сепаратори);
- виготовлення бункерних ваг, дозаторів;
- продаж трубопровідної арматури;
- розробка і впровадження систем контролю доступу та відеоспостереження на підприємствах;
- розробка систем обліку на основі 1С: Бухгалтерії.

Підприємство встановило і впровадило більше 120-ти проектів зі створення автоматизованих ваговимірювальних комплексів, будівництва вагонних і автомобільних ваг, автоматизації процесу зважування та прийому сировини.

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create