Різновиди вологомірів зерна!

Інтерес сільгоспвиробників до приладів експрес-аналізу вологоміри зерна із року в рік стає все сильнішим. Як відомо, попит породжує пропозицію, тож сьогодні для задоволення потреб аграрія є досить широкий спектр цього обладнання. Як зробити вдалий і правильний вибір? Беручи до уваги актуальність цього питання, дамо практичні відповіді щодо вибору та експлуатації портативних вологомірів зерна.

Залежно від місця, де вимагається вимірювання вологості - в лабораторії або поза нею, як то кажуть, прямо в польових умовах, швидкості дослідження, фінансових ресурсів, кваліфікації та інших факторів, необхідно вибрати той чи інший електричний вологомір зерна, яких представлено на ринку України безліч, що розрізняються як за принципом дії, так і по бренду, а також застосуванню.

Портативний зерновий вимірювач – це цифровий вимірювальний прилад для визначення вологості зерна. Використовується при зборі врожаю, а також e період просушування, зберігання, транспортування і переробки. Експрес-аналізатори незамінні при роботі e польових умовах, коли немає часу і можливості скористатися сушильною шафою та іншою технікою. Постійний контроль вологості необхідний для того, щоб якість зерна і його ціна залишалися на високому рівні. Вибрати відповідну техніку можна з урахуванням її різновидів і технічних характеристик.

Чим більше волога, тим нижче ємність. Говорячи термінами радіоелектроніки це струм витоку. За вбудованої таблиці калібровок, зіставляється значення діелектричної проникності вологості і виводиться результат на дисплеї. На відміну від резистивних, що розглядаються нижче, безконтактні вимірювачі вимагають хоча б мінімальної пробопідготовки. Необхідно візуально перевірити і видалити сміття – солому, комах, зерна інших культур, фрагменти грунту, камінчики.

Відповідно до особ­ли­во­с­тей за­пов­нен­ня вимірю­валь­ної ка­ме­ри во­ло­гоміри бу­ва­ють кількох типів: із ущільню­валь­ною криш­кою, з ущільню­валь­ною криш­кою і подрібнен­ням зер­на, із за­пов­нен­ням ви­мірю­валь­ної ка­ме­ри вільним падін­ням зер­на.

Компанія "Промсервіс" пропонує широкий асортимент продукції за доступними цінами, високу якість товарів і гнучкі умови оплати. Всі товари відповідають високим стандартам і мають гарантію від 12 до 24 місяців. Компанія реалізує свою продукцію по всій території України. Зробити замовлення ви зможете на нашому порталі в один клік!