Як обрати аналізатор зерна?

Використовуючи зерно з різною метою в харчовій, комбікормовій та іншій промисловості, багато підприємців нехтують контролем якості сировини. Незважаючи на те, яким буде кінцевий продукт (борошно, корми тощо), в будь-якому разі якість зерна необхідно перевіряти, найкраще за допомогою аналізатори зерна. Надходячи на підприємство після збору, зерно переробляється. Саме на цьому етапі визначають всі можливі якісні характеристики, починаючи з його смаку, кольору та запаху, вмісту вологи і температурних показників та закінчуючи засміченістю та ураженістю комахами. Інколи, звісно, частину із цих характеристик можна визначити за допомогою органів чуття. Проте під час аналізу більшості характеристик неможливо обійтись без спеціального обладнання для зернової лабораторії.

Інфрачервоні аналізатори (БІЧ) - це багатофункціональні експрес-аналізатори, які проводять одночасне вимірювання різних показників шляхом сканування зразка випромінюванням у ближній інфрачервоній області. Різні речовини мають різні властивості й по-різному поглинають світло. Це дозволяє використовувати випромінювання для дослідження компонентного складу зразка. БІЧ спектрометри використовують електромагнітні хвилі в діапазоні 700–2500 нм.

Сьогодні такі прилади знаходять широке застосування в зерновій, борошномельній та комбікормовій галузях, а також використовуються для аналізу готових харчових продуктів. Технологія NIR - інфрачервоної спектроскопії в ближньому діапазоні зарекомендувала себе як швидкий і недорогий спосіб вимірювання, наприклад, вмісту білка, жиру, вологи, сухих речовин в різних продуктах.

Технічні переваги:

  • проста механічна частина з декількома рухомими елементами;
  • невеликий розмір, мала вага;
  • просте і не дороге виробництво і обслуговування;
  • лампа малої потужності менше виділяє тепло, але дає високу інтенсивність світла;
  • не схильна до впливу температури, не потрібно попередній нагрів: лабораторний прилад для аналізу якості зерна можна використовувати відразу після включення;
  • лампа працює тільки під час вимірювання, що продовжує її термін служби.

Використання ІЧ-аналізаторів не тільки істотно скорочує час аналізу, але й виключає необхідність використання шкідливих хімічних реактивів, покупку додаткових приладів для пробопідготовки. І найголовніше - зводить до мінімуму вплив «людського фактора».

Компанія "Промсервіс" пропонує придбати аналізатори зерна за доступними цінами. Завдяки унікальним особливостям, аналізатор має неперевершені можливості в області швидкого і точного контролю якості продукції. Простота експлуатації і висока швидкість аналізу роблять цей прилад незамінним в роботі будь-якій лабораторії.