Різновиди автомобільних ваг

Зважування вантажів є першорядним дією при обліку вантажу. Для зважування можуть використовуватися різні конструкції і типи ваг: залізничні ваги, платформні ваги, автомобільні колійні ваги та автомобільні підкладні ваги. Будь-яке виробництво, транспортування, складське зберігання не обійдуться без вагового обладнання. Сьогодні є цілий ряд модифікацій ваг, більша частина яких має можливість функціонувати з електронним обладнанням, а так само підключатися до комп'ютера для подальших дій з підсумками зважування.

Головні відмінності пристроїв для визначення ваги автомобіля зводиться до їх конструктивних особливостей. На даний момент існують два типи вимірювальних систем: механічна та електронна. Перший варіант являє більш ранній та вже застарілий тип ваг, в той час електронні ваги заміщують механічні та частіше використовуються підприємствами. Вони мають декілька варіантів виконання, в залежності від експлуатаційних вимог та найбільш дозволеного навантаження.

За для отримання точних результатів зважувань використовуються сучасні комп'ютери, що виконують значно більше функцій. Електронні автомобільні ваги поділяють на кілька видів залежно від способів вимірювання ваги:

  • система поосного зважування – система за допомогою тензометричних датчиків визначає навантаження на кожну вісь під час руху автомобіля, після чого підраховується повна маса;
  • ваги платформні електронні – таке обладнання забезпечує зважування цілого автомобіля одночасно, для чого необхідно встановити вантажівку на вантажоприймальну платформу та виконати вимірювання;
  • підкладні ваги – даний тип ваг підкладають під кожне колесо, дана конструкція ваг не потребує особливих зусиль та навичок в користуванні, але точність вимірювань невисока.

Для вимірювання ваги великих вантажних автомобілів використовують ваги підвищеної межі навантаження. Для такої техніки використовують автомобільні ваги на 60 тон. Такого обладнання достатньо аби задовольнити потреби підприємств, але для більш вимогливих компаній існують модифікації з більш широкими можливостями.

Автомобільні ваги комплектують лише надійними та високоякісними тензодатчиками від відомих виробників, що гарантує стабільну та безперебійну роботу протягом багатьох років експлуатації. Також конструкції оснащують цифровим індикатором, за допомогою якого результат можливо побачити в цифровому вигляді. Окрім цього сучасні технології дозволяють підключити ваги до персонального комп'ютера, що дозволяє аналізувати данні зважувань в спеціальній програмі та автоматизувати документообіг. Для спрощення роботи з ваговими системами та процесом зважування використовується додаткове табло.

Заходьте на сайт компанії "Промсервіс" і замовляйте якісні автомобільні ваги для Вашого підприємства. Будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів!