Види камер відеоспостереження та як їх вибрати?

Камери відеоспостереження вже давно перестали бути прерогативою багатих. Тепер вони доступні й пересічній людині. Асортимент камер настільки широкий, що можна для себе вибрати недорогі камери відеоспостереження, які, звичайно, не матимуть багато функцій, проте зображення передаватимуть відмінно.

Відеокамера являє собою пристрій, що перетворює світловий потік в стандартний відеосигнал, який надалі транслюється на пристрої обробки сигналу (монітори, записуючі пристрої і т.д.). Стандартна система відеоспостереження складається з відеокамер, проводів, записуючого пристрою (відеореєстратора) і монітора. 

Принцип роботи системи досить простий: камера зчитує інформацію про зображення знаходяться перед нею і передає її через відео кабель на відеореєстратор. Відеореєстратор обробляє отриману від камери відеоінформацію, виводить відео на монітор і записує інформацію до себе в пам'ять або на знімний носій.

Сьогодні системи стеження діляться на дві категорії: аналогові та цифрові IP-камери. Це впливає на спосіб обробки і передачі зображення. Камери відеоспостереження Hikvision включають обидва формати, оскільки кожен має свої переваги.

Сильні сторони аналогової технології:

  • досить низька вартість;
  • рівномірність подачі сигналу, немає затримок і втрат;
  • неможливість стороннього злому хакерами і нанесення збитку вірусами;
  • простота монтажу.

Недоліком є необхідність прокладки додаткових кабелів живлення.

При виборі відеокамери для системи відеоспостереження, перш за все, варто визначитися, де Ви будете встановлювати відеоспостереження - в приміщенні або під відкритим небом.

Залежно від місця використання камери діляться на дві великі групи:

  • внутрішні;
  • вуличні.

Основна відмінність внутрішніх камер від вуличних полягає в тому, що їх не можна розміщувати за межами приміщення. Внутрішні камери, як правило, мають пластиковий, водопроникний корпус. А можуть не мати корпусу зовсім. Їх мікросхеми та елементна база не витримують низьких температур. Головні ж переваги внутрішніх камер перед вуличними - це їх низька вартість і менші розміри. З цього, якщо Ви встановлюєте відеоспостереження, наприклад, в своєму офісі, то Вам немає сенсу купувати дорогу камеру і встановлювати її в приміщенні. Внутрішня камера з такими ж показниками буде коштувати в півтора, а то і в два рази дорожче.

У свою чергу основна перевага вуличних камер очевидна з їхньої назви. Все банально - вуличні камери можуть бути встановлені на вулиці.

Вони захищені від дощу і снігу, їх елементи витримують низькі температури, деякі з них здатні витримувати прямі потоки води і відображати нападки хуліганів. У багатьох споживачів, вулична камера відеоспостереження асоціюється з величезною білою гарматою, що висить біля наворочених офісів. Звертаємо Вашу увагу, що вулична камера - це не обов'язково громіздка величезна гармата. Справа в тому, що будь-яку кімнатну камеру можна зробити вуличною. Для цього її потрібно розмістити в спеціальний корпус -термокожух. Саме термокожух і виглядає як велика біла гармата. Для чого потрібні термокожухи з внутрішніми камерами, якщо є вуличні камери без підігріву? Сенс у використанні такого кожуха з'являється тоді, коли необхідна установка камери з механічними (рухомими) елементами.

Це основна класифікація камер та переваги кожного з видів. На ринку можна знайти моделі з різноманітними іншими функціями, такими як кольорове зображення, наявність мікрофонів та інше. В інтернет-магазині "Промсервіс" Ви зустрінете широкий асортимент камер відеоспостереження за доступними цінами високої якості товарів і гнучкі умови оплати. Всі товари відповідають високим стандартам.