Роторні турнікети: особливості та переваги

Для створення безпечних умов на будь-якому підприємстві необхідна система контролю та управління доступом на його території. Турнікет являє собою електронно-механічний пристрій, який використовують для обмеження доступу людей до приміщень. За його допомогою можна контролювати та управляти доступом, а також здійснювати облік робочого часу працівників. 

Турнікет може мати як ручне, так і автоматизоване управління – з використанням різних карток, ключів. Останнім часом популярності набули системи із біометричною системою доступу. Турнікети можуть використовуватися на підприємствах, в банках, аеропортах, готелях, на залізничних вокзалах, оскільки дозволяють не лише обмежити доступ, але й зробити його контрольованим.

Виділяють такі різновиди турнікетів:

• триподи;
• роторні;
• оптичні;
• шлюзи.

Найбільшу популярність мають триподи. Вони складаються із трьох штанг, які обертаються навколо перпендикулярної осі турнікету. Роторні турнікети працюють завдяки наявності низки горизонтальних планок, які рухаються довкола турнікету. Турнікети роторні, залежно від висоти, поділяють на повноростові та напівростові. Використовуючи повноростові турнікети, можна надійно перекрити доступ, оскільки їх неможливо обійти або перестрибнути. Вони є зручними, оскільки людина може мати при собі великі сумки, але комфортно пройде через турнікет.

Пропускні системи поділяють на різні види, у такий спосіб ви зможете гарантувати належний рівень безпеки. Вони можуть мати різні габарити, тому можна вибрати найкращий і найбільш відповідний варіант.

Основними перевагами від використання турнікетів є:

• створення належного рівня безпеки;
• контроль за допуском до приміщення;
• красивий зовнішній вигляд;
• тривалий експлуатаційний період;
• компактні розміри.

Основними технічними характеристиками, на які варто звернути увагу, є потужність, пропускна здатність, сила напруги та розміри.

У нас можна вибрати якісне та різноманітне промислове устаткування. Також надаємо гарантійне обслуговування. Наші спеціалісти, які мають досить великий досвід, можуть допомогти Вам вибрати якісне устаткування відповідно до Ваших потреб. Для нас важливий кожен клієнт, тому обов'язково проконсультуємо Вас.

Отож замовляйте роторні турнікети у компанії «Промсервіс»! Ми приймаємо замовлення з усіх регіонів України та країн СНД. Спосіб оплати і доставки визначається в індивідуальному порядку. Будемо раді бачити Вас у числі наших клієнтів! Чекаємо на замовлення!