Автоматизація та модернізація ваг на базі 1С: основні функції

Ваги для зважування автомобілів - зручне обладнання, що допомагає підприємствам відслідковувати вагу вантажу, що приходить та відпускається, вести його облік та контроль. Щоб проводити цей облік правильно, потрібно не тільки мати спеціальне обладнання, але й спеціальну програму, за допомогою якої можна спростити облік та контроль вантажів.

Однією з таких програм є 1С: Підприємство 8.3, а саме конфігурація «Вагова». Така програма допомагає організаціям та підприємтвам, що займаються сільськогосподарською, гірничо-добувальною діяльністю, ремонтними роботами, виробникам асфальту, бетону та іншим підприємствам проводити якісний контроль руху вантажів через вагову платформу.

Програмою враховуються всі рухи через платформу, а саме: надходження, відвантаження, переміщення. При кожному зваженні створюється окрема картка зважування, в якій вказуються всі дані про вагу та знімки з камер. Програмою передбачені різні звіти, а саме: поточні залишки на складах, руху вантажів на складах, руху вантажів по контрагентах, залишки за наказами і т.д.

Нижче наведені демонстраційні фото початкової сторінки та журналу ваговика.


Якщо ви не хочете прив'язуватись до супроводу системи або до конкретної компанії, ми пропонуємо автоматизовані системи обліку, що розроблені фахівцями компанії «Промсервіс». Така система побудована на базі 1С та дозволяє легко освоїтись новому користувачеві. 

Нашою системою управління передбачене автоматичне зважування як з участю оператора, так і без його участі, з можливістю друку квитанцій та результатів зважування. Автоматизація та модернізація ваг і вагових платформ системою оперативного обліку дозволяє відслідковувати та аналізувати хід заготівельної компанії в режимі реального часу.

Також за допомогою нашої системи ви можете контролювати периметр вагової платформи, керувати світлофорами, шлагбаумами, здійснювати моніторинг транспорту, який проходить на контрольних точках, проводити розрахунки з перевізниками та ін. Системою передбачене віддалене керування через WEB інтерфейс. Використовуючи цю систему, ви можете легко здійснювати автоматичний обмін даними з типовими конфігураціями 1С, а також здійснювати інтеграцію ваг в існуючу систему обліку підприємства. Наша система оперативного обліку має широкі можливості, за допомогою яких ви зможете легко та швидко здійснювати всі операції по контролю вантажів.

ВКФ «Промсервіс» пропонує повний спектр послуг по виготовленню, встановленню, модернізації та обслуговуванню автомобільних та залізничних ваг в Україні та країнах СНД. Детальнішу інформацію запитуйте за контактними телефонами.