Вагонні ваги - основні принципи дії

Контроль пересування вантажів по залізниці висуває жорсткі вимоги до вагового обладнання. По-перше, це дуже великі партії, які зважують разом з вагоном, тому найвища межа зважування може досягати 100-200 т. По-друге, визначати вагу потрібно швидко, щоб не затримувати рух потягів. До того ж, можуть перевозитися рідкі вантажі, що розгойдуються в цистерні, що може вплинути на точність зважування. Щоб задовольнити ці вимоги, використовуються вагонні ваги декількох типів.

Статика і рух

Промислові ваги для залізничного транспорту дозволяють зважувати вантажі статично і динамічно. У першому випадку вагон заїжджає на ваги і зважується в стані спокою. Для максимальної точності необхідно відчепити його від інших, але на практиці цим нерідко нехтують, щоб заощадити час, тому важливо стежити за тим, щоб дотичні під'їзні шляхи були прямими і рівними.

Вагонні ваги динамічного зважування визначають вагу вагона в русі при невеликій швидкості. Зазвичай це 5-10 км/год, але існує обладнання, що дозволяє визначати вагу вагонів при швидкості до 60 км/год, хоча точність при цьому знижується. Для динамічного зважування можливо три варіанти:
1. Повагонне. Характерна особливість - велика довжина платформи, щоб вагон цілком помістився. Це збільшує вартість вагонних ваг, до того ж існують вагони різної довжини, коли можливий заїзд на платформу з коротким вагоном наступного.
2. Повізкове. Проводиться зважування кожного візка окремо. Отриманий результат запам'ятовується вимірювальним пристроєм і підсумовується, щоб визначити масу всього вагона.
3. Повісне. Маса вагона визначається як сума зважування всіх його осей.

Принцип дії і конструкція

Існують механічні (важільні) і електромеханічні вагонні ваги різної точності (одна поділка - 20-100 кг). Електромеханічні ваги, в свою чергу, можуть обладнуватися різними типами датчиків: тензометричні, індуктивні, ємнісні та ін.

Конструкція вагонних ваг може бути платформною (частіше за все з однією або двома платформами, але зустрічаються ваги з трьома і більше платформами) або безплатформною. У такому випадку датчики ваги встановлюються під рейку або шпали, або ж вбудовуються безпосередньо в нерозрізні рейки.

Вагонні ваги також відрізняються за типом відлікового пристрою – аналогові або цифрові. При використанні цифрових сигналів можливе дублювання результату зважування на зовнішнє табло або в комп'ютерну систему, постачаючу ваги додатковими сервісними функціями (архів зважувань, роздруківка з/д накладних, визначення центра маси вагонів, підключення дозаторів тощо).

Фахівці компанії "Помсервіс" проводять модернізацію механічних ваг, яка передбачає демонтаж системи, монтаж, установку тензодатчиків замість імітаторів, підключення електронного індикатора ваги, калібрування, встановлення програмного забезпечення, первинну повірку ваг та навчання персоналу.