Система обліку сировини

Впровадження програмного комплексу зі зберігання зерна та продуктів його переробки - це:

1. Стандартизований і прискорений документообіг.
2. Підвищення економічної безпеки.
3. Інструмент для контролю й аналізу операційної діяльності.

ПК призначений для підприємств різного калібру: від невеликих елеваторів до великих холдингів, що включають також переробні підприємства (комбікормові заводи, борошномельне обладнання, круп'яні та інші лінії переробки с/г продукції).

Облік на всіх етапах

Комплекс охоплює всі сфери діяльності підприємств:

– автоматизація зважування на приймання зерна, що надходить авто- і з/д транспортом;
– кількісно-якісний облік в лабораторії;
– сушіння та очищення зерна, а також спостереження за його зберіганням;
– складський облік, у т. ч. облік внутрішнього переміщення за місцями зберігання;
– бухгалтерська діяльність (інтеграція в реальному часі в інші комп'ютерні комплекси, наприклад, 1С: Підприємство 8);
– договірна робота з постачальниками.

Робочі місця комплексу встановлюються в місцях виникнення, обробки і аналізу інформації: лабораторії, оперативний відділ бухгалтерії, склади і виробничі ділянки, служба безпеки та інші.

Усі шаблони документів побудовані на галузевих стандартах, які включають понад 80 регламентованих управлінських звітів і друкарських форм. За бажанням замовника можна змінити шаблони документів з урахуванням особливостей діяльності підприємства, причому у більшості випадків для цього достатньо простої зміни форм без перепрограмування.

Підвищення безпеки

Можливості комплексу дозволяють підвищити економічну безпеку на підприємстві за рахунок мінімізації впливу людського фактора. Наприклад, при надходженні продукції знімання ваги з тензометричних ваг здійснюється автоматично, причому в момент зважування здійснюється відеоконтроль із збереженням зображення. Далі штрих-кодування вантажів дозволяє знеособити партії продукції, що надходять на аналізатор зерна в лабораторії.

Безпосередньо при роботі з комплексом потрібна авторизація користувачів. Після входу в систему користувач отримує доступ тільки до того рівня, який доступний на його посаді, до того ж ведеться журнал всіх його дій.

Додаткові можливості

Крім супроводу основних процедур із приймання та зберігання зерна, в комплексі передбачено можливості з автоматизації переробки с/г продукції:

– облік подачі сировини на млинах для зерна;
– облік надходження і вироблення при виробництві борошна і круп;
– автоматизація виробництва комбікормів, у т. ч. складання рецептур комбікормів.

Впровадження програмного комплексу зменшить трудомісткість облікових робіт і ризики спотворення даних за рахунок людського фактору. Впровадження компанією "Промсервіс" системи обліку сировини триває близько місяця, за цей термін вводяться запаси, опрацьовуються основні форми, і персонал навчається безпосередньо на робочих місцях.